آموزش, بروزرسانی ها

مدیریت میز مدیریت: 5 اصل که باید دنبال کنید

پارتیشن اداری-بچینیم

میز اداری مدرن شما مرکز تیم خدمات مشتری شما است.  تا تجارت خود را از طریق خودکار سازی و سازماندهی گردش کار روزانه خود ، خدمات محور مشتری ارائه دهد. با تأمین ابزار لازم برای پاسخگویی سریع به سوالات ، کارکنان شما یک چرخه خدماتی قدرتمندتر ایجاد می کنند.

با این حال ، میز کمک شما فقط می تواند خیلی کار کند. با اطلاعاتی که از طریق کانال های مختلف وارد می شود ، شما باید یک سیستم در محل خود داشته باشید تا میز کمکی شما هموار باشد. از این گذشته ، بهینه سازی نرم افزار میز کار شما مهمترین سود را برای شرکت شما دارد.

با توجه به این نکته ، به برخی از بهترین کارهایی که می توانید هنگام مدیریت یک میز کمک استفاده کنید ، به بخش زیر توجه کنید.

5 راهنماي مديريت بهترين روشها

1. با هر تعامل با مشتری به عنوان بلیط رفتار کنید.
هر تعامل با مشتری مهم است ، بنابراین هر تعامل باید با یک بلیط خدمات جدید حاصل شود. این امر نه تنها به تیم شما كمك می كند تا پرونده های باز را پیگیری كند ، بلكه اطلاعات جدیدی را در مورد مشتریان به كار شما می دهد. شما هر مشکلی را که با شرکت خود داشته اید می دانید و ارائه خدمات به مشتریان شخصی و پیشگیرانه را آسان تر می کنید.

علاوه بر این ، این بهترین روش باید به محیط ارتباطی نیز گسترش یابد. خواه این ایمیل ، تماس تلفنی ، مکالمه حضوری ، پیام رسانهای اجتماعی ، هشدار یا درخواست آنلاین باشد ، هر پیام دریافتی باید به عنوان بلیط جدید پردازش شود. این یکی از اصول اصلی ایجاد یک تجربه همه کاره کانال است.

2- میز راهنما را بر اساس تجربه کاربر طراحی کنید.

تجربه کاربری عبارت است از احساسات ، نگرش ها و تجارب کلی فرد در حین استفاده از یک محصول یا خدمات. طراحی برای تجربه کاربر به معنای ایجاد محصولات و خدماتی است که تجربیات معناداری را برای کاربران شما فراهم می کند – به طور معمول با یک رابط کاربری ساده و جذاب و یک فرایند کارآمد برای دستیابی به اهداف.

به همین ترتیب میز کمک شما باید براساس نیازها و خواسته های مشتریان باشد. نمایندگان شما باید به طور مرتب بازخورد مشتری را جمع آوری کنند و از آنها بخواهند آنچه را که دوست دارند و دوست ندارند در مورد میز کمک کنند. ایجاد تغییرات بر اساس بازخورد مشتری ، تجربه کاربری قوی تری را فراهم کرده و رضایت مشتری را بهبود می بخشد.

 

3. یک فرآیند کاملاً جدید ایجاد نکنید.

برخی از شرکت ها هنگام سرمایه گذاری در نرم افزار میز راهنما ، فرایندهای اصلی خود را بیرون می کشند و از ابتدا شروع می کنند. اگرچه این می تواند فریبنده باشد ، با انجام این کار باید وقت خود را برای آموزش مجدد سرویس های خود تلف کنید. علاوه بر این ، این می تواند برای مشتریانی که به سیستم موجود شما عادت دارند ، گیج کننده باشد.

به جای تغییر کل فرآیند ، از میز راهنما برای ساده و ساده تر کردن سیستم فعلی خود استفاده کنید. این امر به شما امکان می دهد تا به جای یادگیری یک گردش کار جدید ، وقت خود را در مکالمات با مشتری با کیفیت متمرکز کنند.

4- اولویت شفافیت با مشتریان.

تیم شما باید شفافیت را با مشتریان در اولویت قرار دهد. صادقانه و صریح و صریح و روشن باعث ایجاد گزارش مشتری می شود و رابطه شما با مشتری خود را تقویت می کند. نرم افزار میز کمک به شما کمک می کند تا با بهبود روند ارتباطات بین مشتریان و مشتریان ، شفافیت خود را کاهش دهید.

به عنوان مثال ، می توانید به راحتی به روزرسانی های درخواست خدمات را از طریق ایمیل یا یک سیستم بلیط فروشی انجام دهید. این امر باعث می شود تا مشتریان در حلقه باشند ، بنابراین آنها می دانند تیم شما سخت کار می کند و به محض حل مشکل آنها را به روز می کند. این امر نه تنها باعث صرفه جویی در زمان تکرار می شود بلکه تعداد ایمیل های ساخته شده توسط مشتری را نیز کاهش می دهد. آنها به نماینده شما اعتماد خواهند کرد که به آنها باز خواهد گشت ، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر لازم نیست به طور مداوم دست به دست شوید.

5- به آرامی رشد کرده و گسترش دهید.

هر شرکتی می خواهد رشد کند. با این حال ، اگر خیلی سریع رشد کنید ، احتمال سقوط و سوختن بیشتر است. دلیل این امر اینست که سازمان شما بدون داشتن منبعی برای مدیریت آنها قادر به پشتیبانی گسترده از حجم کار نیست.

درعوض ، باید روی پروژه های کوچکتر رشد کنید. هر یک از اعضای تیم می تواند این پروژه ها را بر اساس تحولاتی که دوست دارند در سازمان ببینند برنامه ریزی کند. این پروژه ها نه تنها به کارگزاران می دهند تا در خارج از مسئولیت های روزانه خود مشغول به کار شوند ، بلکه به ایجاد یک سازمان قوی تر و گرد هم تر نیز کمک می کنند.

پیدا کردن یک نرم افزار کامل به شما کمک می کند تا از بهترین روش های مدیریتی استفاده کنید. در زیر ، ما لیستی از سه گزینه برتر میز کمک برای تیم خدمات مشتری خود را انتخاب کرده ایم. برای لیست کامل تر ، این پست را با بهترین نرم افزار میز راهنما ببینید.

 

شماره تماس

021-66734500

09121408030

میز اداری مدرن| میز اداری |بچینیم|

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *