آموزش, دسته‌بندی نشده

چرا باید از میز قابل تنظیم استفاده کرد؟

چرا باید از میز قابل تنظیم استفاده کرد؟

تا به حال تجربه استفاده از میز قابل تنظیم را داشته اید !

در طی چند سال گذشته مبلمان اداری ارگونومیک با افزایش کارایی روبرو شده است ، هم کارفرمایان و هم کارمندان اقدامات اساسی تری در جهت ایجاد یک محل کار سالم انجام می دهند.

ایده ای که با صندلی ها و صفحه کلیدهای ارگونومیک برای کمک به وضعیت و راحتی بدن هنگام کار شروع شد ، اکنون با ایده مدرن اسکاندیناوی میز های ارگونومیک رشد کرده است.

 انها به سرعت در دفاتر مدرن محبوبیت پیدا می کنند ، ضمن اینکه مسئول مراقبت از سلامتی شما هستند ، روشهای جدیدی برای کار ارائه می دهند

با توصیه های بهداشتی مبنی بر اینکه روزانه هشت ساعت نشستن روی صندلی برای سلامتی مضر است و باید از آن اجتناب شود ، ایده میز با قابلیت تنظیم ارتفاع راه حل های بی شماری را در این زمینه ارائه می دهد.

بیشتر بخوانید : انواع مختلف مبلمان اداری

در اینجا برخی از دلایلی وجود دارد که ممکن است بخواهید میز کار ارگونومیک و قابل تنظیم را در نظر بگیرید:

  •     هنگام ایستادن ، 50 کالری بیشتر از آنچه نشسته اید می سوزانید
  •     2.4 کیلوگرم کاهش وزن در صورت ایستادن به مدت 30 دقیقه در روز به مدت یک سال
  •     بعد از 90 دقیقه نشستن ، متابولیسم بدن به طرز چشمگیری کند می شود
  •     افرادی که 8 ساعت یا بیشتر از 50٪ می نشینند احتمال ابتلا به بیماری قلبی را افزایش می دهند ، نسبت به افرادی که کمتر از 4 ساعت هستند

میز قابل تنظیم چیست؟

چرا باید از میز قابل تنظیم استفاده کرد؟

میز های ایستاده دارای ویژگی ارتفاع قابل تنظیم هستند ، به این معنی که آنها نه تنها گزینه استاندارد ارتفاع نشیمن را ارائه می دهند بلکه می توانند برای افزایش ارتفاع با فشار دادن یک دکمه بلند شوند.

 این بدان معناست که شما می توانید قسمت هایی از روز خود را پشت میز خود نشسته و همچنین برخی از اوقات را با میز ایستاده تا در حین کار کشیده شود.

علاوه بر این ، اگر فضای بیشتری برای میز ایستاده نسبت به میز کار استاندارد داشته باشید و همچنین به عنوان یک راه حل مفید برای سایر موارد مانند دور نگه داشتن تجهیزات رایانه ای از دسترس کودکان یا حیوانات خانگی در صورت کار در خانه و اجازه دادن به آنها ، آنها گزینه خوبی هستند.

 شما باید هنگام ایستادن صندلی خود را از اتاق خارج کنید که فضای کاری وسیع تری ایجاد می کند.

 این امر به ویژه برای کسانی که دفاتر کوچکتر ایجاد می کنند بسیار مفید است.

بیشتر بخوانید : صندلی اداری و ویژگی های آن

مزایای میز قابل تنظیم چیست؟

چرا باید از میز قابل تنظیم استفاده کرد؟

ما می دانیم که ایده ایستادن برای مدت طولانی از روز شما ممکن است چندان جذاب به نظر نرسد ، با این حال ، تحقیقات نشان می دهد که جایگزینی بین حالت نشسته و ایستاده هنگام کار می تواند به نفع مغز ، بدن ، عضلات و قلب شما باشد.

 علاوه بر این ، می تواند باعث افزایش بهره وری و بهبود خلق و خو و سطح انرژی شما در طول روز شود.

بر اساس مطالعه بر روی 132 تصمیم گیرنده ارشد ، مدیران تسهیلات ، طراحان و مدیران منابع انسانی ، 98٪ از پاسخ دهندگان گفتند که می توانند جذابیت معرفی میز ایستاده را ببینند.

حدود 73٪ از پاسخ دهندگان از بهبود سلامت و 11٪ دیگر گفتند که میز های قابل تنظیم با افزایش کارایی به افزایش بهره وری کمک می کنند.

به طور مکرر به همه ما گفته شده که ایستادن و کشیدن پاها به دور از میز می تواند مفید باشد – به خصوص اگر تمام روز در دفتر کار باشید – اما انتخاب یک میز قابل تنظیم به جای آن می تواند به معنای ادامه کار و بهره وری باشد در حالی که از جای خود خارج می شوید.

میز های قابل تنظیم نیز فقط برای دفاتر شرکتی ایده آل نیستند.

 آنها همچنین راه حل مناسبی برای کسانی که در خانه کار می کنند یا می خواهند فضای اداری در خانه سالم و عملی ایجاد کنند ، ارائه می دهند.

 با کار انعطاف پذیر که به نظر می رسد بخشی از آینده باشد ، ما می خواهیم مبلمان ما تنظیم شود تا کار ما را تا حد ممکن آسان کند و برای سلامتی ما مفید باشد.

 از دست دادن انگیزه یا تحمل سطح انرژی بسیار کم هنگام کار در خانه بسیار آسان است ، اما با میز های ارگونومیک می توان هر دو این مشکلات را بهبود بخشید.

بهترین روش استفاده از میز تحریر قابل تنظیم چیست؟

یک نکته حیاتی که باید بخاطر بسپارید این است که تناوب نشستن و ایستادن است که این میزها را برای سلامتی مفید می کند.

 محققان هشدار می دهند که تمرکز بیش از حد بر روی ایستادن برای مدت طولانی نیز می تواند بر سلامتی تأثیر سو بگذارد همانطور که نشستن بیش از حد می تواند.

این تأثیرات سلامتی شامل جمع شدن خون در پا ، افزایش کمر درد و واریس در میان سایر موارد است – که هیچ یک از آنها فریبنده نیست ، بنابراین به یاد داشته باشید که آن را تغییر دهید!

در حالت ایده آل ، هنگام استفاده از میز کاری با قابلیت تنظیم ارتفاع نشسته و ایستاده ، کاربران باید وضعیت بدن خود را هر 30-60 دقیقه تغییر دهند و از طولانی مدت نشستن یا ایستادن خودداری کنند.

 دستیابی به این مهم با میز های قابل تنظیم برقی ، مانند میز قابل تنظیم ارتفاع آسان است ، زیرا شما می توانید به راحتی یک دکمه را فشار دهید و میز تغییر وضعیت می دهد.

توصیه های دیگر برای استفاده بیشتر از میز نشیمن شامل اطمینان از صحیح قرارگیری میز کار برای حداکثر تأثیر مفید است.

برای اینکه دستانتان بتوانند راحت کار کنند بسیار مهم است که کار را در ارتفاع صحیح نگه دارید.

هنگام ایستادن ، کار شما باید در ارتفاع آرنج یا درست زیر آن قرار داشته باشد و شانه های شما آرام باشد ، بازوها به طور طبیعی در کنار و آرنج در زاویه 90 تا 110 درجه قرار داشته باشند.

هنگام نشستن و کار با رایانه ، کاملاً روی صندلی بنشینید و صفحه کلید را تقریباً روی 1-2 سانتی متر بالای دامان تنظیم کنید.

در حالت نشسته یا ایستاده ، هنگام کار آرنج باید نزدیک بدن باشد.

چرا میزهای قابل تنظیم ؟

طیف وسیعی از میزهای قابل تنظیم ارتفاع ، میز کار را با کیفیتی نوآورانه ارائه می دهند.

 با داشتن کنترل های الکتریکی با فشار دکمه ای ساکت و ظرفیت وزن بالا ، آنها بهترین راه حل برای هر کسی هستند که می خواهد رضایت شغلی ، بهره وری و سلامتی خود را بهبود بخشد.

میز های قابل تنظیم ارتفاع با انتخاب رنگی متناسب با هر فضا یا سبکی ارائه می شوند.

میز ارگونومیک مناسبی را برای خود پیدا کنید.

برای مشاهده محصولات بیشتر ما را در اینستاگرام دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *